Tápegység CoolBox FALCOO300TBZ 300W - Jelenlegi ára: 16 841 Ft
Márka:
CoolBox
EAN:
Szállítási idő:
16 nap
Ha szenvedélyesen rajongsz a informatikai és elektromos termékekért, és szeretsz lépést tartani a technológiával, ne maradj le a legkisebb részletekről sem, vásárold meg Tápegység CoolBox FALCOO300TBZ 300W-et verhetetlen áron. Típus: TFXTeljesítmény: 300 WVentilátor: ? 8 cmKapcsolatok: FDD x 1ATX 24 pin x 1CPU 12V 4 PIN x 1SATA x 3Molex HDD x 1Hőfok: 0? C-50? CMéretei kb.: 17, 5 x 8, 5 x 6, 5 cm